breadcrumbs_revolution_theme


Přednosti společnosti ERKADO, jako výrobce interiérových dveří

Vlastní výroba interiérových dveří

Společnost ERKADO se již 35 let zabývá vlastní výrobou dveří a jejich prodejem. Při výrobě dveří používá moderní, vysoce technologická zařízení evropských výrobců. Široký sortiment interiérových dveří umožní vybrat si takové dveře, po nichž už dávno toužíte. Naše společnost realizuje uživatelsky příjemný a velmi pohodlný systém prodeje.

Široká modelová řada interiérových dveří

Sortiment interiérových dveří zahrnuje řadu interiérových dveří STANDARD za nižší ceny i řadu interiérových dveří STILE, včetně dveří do kanceláří. Poptávka po vnitřních dveřích ERKADO stále roste, a to svědčí o vysoké kvalitě výroby interiérových dveří. Modelová řada dřevěných dveří se neustále rozšiřuje. Nové designérské nápady a inovační technologie výroby umožňují vyrábět interiérové dveře jak v tradičním stylu, tak i v moderních dekorech. Díky unikátnímu povrchu jsou mimořádně odolné vůči vlhkému prostředí.

Obrovský výběr kování a doplňků k interiérovým dveřím

Spolehlivé kování ke dveřím a různé doplňky k otevíracím či posuvným dveřím, které si můžete snadno vybrat v katalogu e-shopu, dodají vnějšímu vzhledu dveří originalitu a efektní oživení, znásobí jejich funkčnost a krásu.

Certifikace a ekologické parametry

Interiérové dveře od firmy ERKADO jsou řádně certifikovány a splňují nejvyšší evropské standardy kvality. Našim klientům nabízíme pouze ekologicky čisté a bezpečné výrobky.

Garance nejnižší ceny

Našim zákazníkům garantujeme nejnižší cenu na náš produkt (dveře, zárubně, atd). Pokud prokážete aktuálním reklamním letákem nebo katalogem nižší cenu stejného produktu, nabídneme Vám tento produkt za cenu nižší o 10%. Stejný produkt musí být ze stejného materiálu, mít stejný vzhled a vlastnosti. Cenovou garanci neposkytujeme pokud by výsledná cena byla nižší ceny výrobní.

Sponzorujeme

Kromě naší práce ve výrobě, maloobchodu a velkoobchodu s kvalitními dveřmi a zárubněmi, nejvíce se snažíme všem zákazníkům a velkoobchodníkům vyhovět. Ale samozřejmě taky věnujeme i svým vlastním koníčkům a dalším činnostem. Klademe důraz převážně na sport a zdraví. Chápeme jak je v dnešní době težké "uživit" takové koníčky, případně jak je náročné zajistit, aby se člověk mohl v určité oblasti rozvíjet na vysoké úrovni a proto se snažíme podporovat talentované jedince. A protože jsme firma dynamická, rozhodli jsme se podporovat sport převážně v našem okolí. Naše společnost ERKADO podporuje Pražský Marathon. Naším cílem je dokázat, že lze podnikat slušně, poctivě a přesto úspěšně a že podpora lidských talentů a snahy, ať už se jedná o práci, podnikání, nebo koníčky, má svůj význam a vyplácí se. Například talentovaný mladík Max na fotografii.