Užitečné články

Užitečné rady ohledně výběru interiérových dveří a podlah

Dny dopravy zdarma - 2017

Vážení přátelé, naše firma ERKADO CZ s.r.o. se v tomto roce stala účastníkem programu "Dny dopravy zdarma - 2017"

POSUVNÉ DVEŘE DO STAVEBNÍHO POUZDRA

Technické informace: POSUVNÉ DVEŘE DO STAVEBNÍHO POUZDRA. Slouží především k optimalizaci prostoru místnosti. Lidé, kteří si dnes chtějí zachovat prostor a současně jej i zkrášlit, si vyberou právě posuvné dveře. Realizovat jejich přání umožní speciální posuvné systémy ERKADO

SVĚTLÍKY

Technické informace: SVĚTLÍKY. Dveřní světlíky jsou součástí zárubně a je možné je vyrobit jak pro klasické otočné dveře, tak pro dveře posuvné ve variantě posuvného systému na zeď.

VCHODOVÉ DVEŘE

Technické informace: VCHODOVÉ DVEŘE. Konstukce: – tloušťka křídla 72, 82 nebo 102 mm – těsnění na křídle a zárubni – polodrážkové provedení – dveře jsou opláštěny voděodolnou kompozitní deskou – výplň křídla tvoří termoizolační polyuretanová pěna – rám dveří je vyroben z masivních profilů dřeva borovice + meranti nebo borovice + dub – zesílení rámu dveří ocelovou výztuhou – pantová strana dveří a zárubně mají bezpečnostní žebro proti vysazení dveří

DVOUKŘÍDLÉ DVEŘE - Technické informace

Technické informace: DVOUKŘÍDLÉ DVEŘE. Dvoukřídlé dveře dodáváme jenom včetně obložkové nebo rámové zárubně. Dvoukřídlé dveře nelze osadit do kovové zárubně.

BEZFALCOVÉ DVEŘE

Technické informace: BEZFALCOVÉ DVEŘE. Bezfalcové neboli bezpolodrážkové dveře, které zapadnou do zárubně a vytvoří jeden hladký celek bez rušivých viditelných pantů.

OBKLAD KOVOVÉ ZÁRUBNĚ - OKZ

Technické informace: OBKLAD KOVOVÉ ZÁRUBNĚ - OKZ. Obklad kovové zárubně - jednoduchý způsob jak obložit staré kovové zárubně do vzhledu nových obložkových zárubní.

OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ PRO FALCOVÉ (STANDARDNÍ) DVEŘE

Technické informace: OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ. Obložková zárubeň je důležitým prvkem ve dveřním systému, nese hlavní zátěž. Obložky jsou upevněne na stěnách dveřního otvoru na montážní pěnu. Při volbě obložkové zárubni je třeba věnovat pozornost rozměru a materiálu, z něhož je vyrobena.

POSUVNÉ DVEŘE NA STĚNU

Technické informace: POSUVNÉ DVEŘE NA STĚNU. Interiérové posuvné dveře slouží především k optimalizaci prostoru a současně je ozdobou interiéru. Komplet Posuvné dveře na stěnu zahrnuje: dveřní křídlo, garnyž ve stejné barvě dveří, posuvné kování. Dle potřeby je možné dokoupit obložkovou zárubeň typu "tunel" a dorazový hranol.

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Technické informace: INTERIÉROVÉ DVEŘE. Interiérové dveře ERKADO je kolekce dveřních křídel, která splňuje různé požadavky našich zákazníků. Od klasických modelů, přes univerzální, až po moderní.

Naše reference

Naše reference - ERKADO CZ s.r.o.

Kontakt

244 460 824

Po-Pá 8:00 - 18:00
So 10:00 - 15:00
naše prodejny →